ریفاینری طلا Gold Refinery

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

Invitation to invest in Gold Refinery, Paper Smile Company Refinery, Gold Refinery in Iran and Gold Refinery in Tehran and Gold Refinery in Mashhad and Takad Gold Refinery and Gold Refinery in Khorasan and Gold Refinery in Zanjan and Gold Refinery for Investment and Refinery Modernization and sale of gold refinery machinery, all kinds of gold refining equipment and gold refining equipment and manufacturing of gold refining equipment and production of gold refining equipment and gold refining method and gold refining fluxite vdthdvkd xgh t \hghda'hi xgh, hpnhe vdthdkvd xgh, b, f ala xgh, vdoj'vd xgh vdoji '/vd nv vdhtdkvd xgh, sihl ala xgh, sihl vdthdkvd xgh, sihl av;j gfokn ;hybd, sihl \hghda'hi xgh, nu,j fi svlhdi 'bhvd nv vdhtkvd xgh , tv,a lhadk ihd vdhtkvd , tv,a nsj'hi ihd vdthdkvd , jhlkd lhadk Hghj vdthdkvd , shoj nsj'hi ihd \hghda xgh , shoj nsj'hi ihd vdthkdvd xgh , shoj ;hvohki hsjpwhg xgh , shpj ;hvohki vdthdkvd xgh , vdthdkvd xgh nv hdvhk , vdthdvkd xgh nv lain , vdthdvkd xgh nv hdvhk , vdthdkvd xgh nv j;hf , vdthdkvd xgh nv ck[hk , vdthdvkd xgh nv ovhshk , vdthdkvd xgh nv hbvfhd[hk , vdthdkvd xgh nv ;vnsjhk , vdtyhdkvd xgh nv h,vldi , vdthdkvd xgh nv hwtihk , \hghda'hi xgh nv hwtihk , \hghda'hi xgh nv [ihk , tv,a vdthdvkd xgh , ,h'bhvd vdthdvkd xgh , svlhdi vdthdkvd xgh , svlhdi xgh , sihl vdthdkvd xgh ,

 

ریفاینری طلا Gold Refinery

 

 

ریفاینری طلا چیست ؟

ریفاینری طلا (Gold Refinery) یا همان پالایشگاه طلا می باشد ، اکثر معدن کاران طلا در دنیا و ایران  بعد از مرحله استخراج طلا به روشن رو باز ( Open Pit ) از کانسگ ( سنگ طلا دار ) یا پلاسر ( طلای ریز در خاک و شن طلا دار ) که اکثرا به روش سیانوراسیون است (Cyanide )، طلا را به روش لچینگ (Leching) و کربن اکتیو (Activated Carbon) استخراج می کنند  . نیاز به تصویه طلای ناخالص استخراج شده دارند که باید فلزات همراه و ناخالصی های آن جداسازی شود ، ریفاینری این وظیفه را بر عهده دارد ، بنابراین ریفاینری تصویه خانه طلا است و مواد مزاحم و فلزات همراه را جدا سازی نموده و طلا خالص می نماید همان عیار 24  و خلوص طلا را تا 999.9 به افزایش می رساند   .

روش های ریفاینری طلا :

در واقع چند روش مختلف برای تصفیه طلا وجود دارد. بسته به مقدار طلا که با آن کار می کنید و سطح خلوص مطلوب ، دو روش رایج در تصفیه طلا استفاده از حرارت ( ذوب ) درجه حرارت بالا و استفاده از مواد شیمیایی برای تصفیه طلا است.

تصفیه با حرارات ( ذوب نمودن ) یکی از قدیمی ترین روشهای تصفیه فلزات است. حتی در کتاب های مقدس تمام ادیان نیز ذکر شده ، تصفیه توسط آتش روش ترجیحی برای مقادیر بیشتر طلا است. در دوران باستان ، این شکل از تصفیه شامل یک صنعتگر بود که در کنار آتش داغ با طلای مذاب در یک کوره در حال کار بود تا ناخالصی ها یا سوراخ هایی که به بالای فلز مذاب می آمد را از بین ببرد. با رسیدن شعله های آتش بیش از 1000 درجه سانتیگراد ، این کار قطعاً یک کار خطرناک برای تصفیه طلا بود. امروزه این سنت به استثنای چند پیشرفت در زمینه ایمنی و دقت ، تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است.

روش دوم تصفیه طلا شامل استفاده از مواد شیمیایی است. از اسیدهای قوی برای حل ناخالصی های موجود در سنگ طلا استفاده می شود و پس از آن خنثی و شسته می شود و ناخالصی ها را با خود می برد. محصول حاصل یک ماده گل آلود است که تقریباً طلای خالص است (99.999٪ یا 24K). این ماده گل آلود خشک می شود تا زمانی که به صورت باقیمانده پودر در آید و سپس با مشعل یا منبع حرارت دیگر گرم می شود تا پودر طلا به ذوب طلای قابل استفاده تبدیل شود. اسیدهای مورد استفاده برای این فرآیند اسید نیتریک و اسید هیدروکلریک است.

الکترووینینگ

روش «الکترووینینگ» (Electrowining) آب پروسس است که  به روش هیدرومتالورژی در کارخانه های فرآوی مواد معدنی برای جذب طلا استفاده میشود. محلول طلای چذب شده به کربن اکتیو ( مثل پوست نارگیل ) که بهترین کربن اکتیو با کمترین ریخت پاش است فرآوری شده به روش لچینگ و سپس  این عنصر از یک سلول الکترووینینگ عبور می‌کند. این سلول شامل کاتدهایی سیمی شبیه سیم ظرف شویی است که طلا و دیگر فلزات از طریق الکترولیز روی آن جذب و جمع می شوند . با عبور محلول از این سلول ها،‌ فلز طلا به کاتد جذب می‌شود. این کاتدها در پایان فرآیند از سلول خارج می‌شوند و در داخل اسید قرار می‌گیرند. اسید، کاتد و برخی فلزات همچون طلا و مس را در خود حل می‌کند و رسوبی از طلا باقی می‌گذارد. در انتها، رسوب طلا با آب شستشو و خشک می‌شود و تبدیل به پودر طلا شده و بعد از ترکیب با «بوره» (Borax)، به کارخانه‌های ذوب ( ریفاینری ) فرستاده می‌شود.

بازرگانی لبخند کاغذی  دارای دانش کامل فرآوری و استحصال و همچنین پالایش طلا می باشد ، لذا ازافراد حقیقی و یا حقوقی دعوت به سرمایه گذاری میشود ، این شرکت بخشی از سهام خود را در قالب انتقال رسمی از طریق محضر و شرکت برای سرمایه محدود واگذار می نماید لذا جهت خرید سهام این شرکت خصوصی (سهامی خاص) برای یک  یا نهایتا دو نفر شخص حقوقی یا حقیقی واگذار میشود ، جهت ارتباط با ما به شماره 09016650528 واتساپ پیام ارسال کنید .

تلفن /واتساپ/روبیکا/سروش پلاس/ایتا: +9890150528

گروه شرکتای لبخند کاغذی(lakagold) کپی رایت کلیه حقوق معنوی و مادی و مدنی این سایت بدون اخذ اجازه کتبی مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد )

Please publish modules in offcanvas position.