پذیرش سرمایه

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

پذیرش سرمایه محدود :

این مجموعه به اراده حضرت حق ضمن مالکیت در محدوه های طلا بخش خصوصی در قالب مالکین قطعی و کامل ، مشارکت درشکل صلح ، حقوق  ، وکالت  به عنوان طر ف اصلی مشارکت جهت توسعه  طرح ها و برنامه های  صنعتی خود اقدام می نماید و همچنین این مچموعه  با توجه به کسب د انش و تجارب استحصال طلا وروشهای فرآوری به شکل حرفه ای  وهمچنین  با  جذب سرمایه گذار خارجی آماده مشارکت می با شد و این مهم باعث رونق این بخش و تسریع درفرآیند مشارکت واحداثق  کارخانه جات مذکور را فراهم می نماید لذا با توجه به تجارب قبلی این مجموعه با توجه بهارایه   مستندات مکتوب ، مدارک ، مجوزات ،  و پرزنت و بازدید حضوری برای  مشارکت کننده از خط تولید طلا کارخانه های فعال طلا و محدودهای غنی  در خصوص مشارکت و دریافت  پیشنهادات غیر حرفه ای  مواجه با اشخاص حقیقی و حقوقی که تو ان مالی یا توان مالی لازم را نداشته و این شرکت را و یترین یا  نردبان طرح های خود  نموده و باعث خسارت و زیان شده است ، شرکت تصمیم گرفته است که با  شرایط مشروحه ذیل اقدام به جذب پیشنهادات در شکل محدود و خاص اقدام نماید لذا تقاضا میشود طبق شرایط مذکور عمل نموده که جز لاینفک قوانین این شرکت بو ده و این هلدینگ از پذیریش و پاسخگوی به  پیشنهادات ناقص معذور بود ه و در رد و  قبول  پیشنهادات نیز مختار است .

موارد قابل  مشارکت :

1- معاددن طلا بخش  خصوصی تامین سرمایه  واردات ماشین آلات 10 محدوده

2- کارخانه فرآوری و تولید کنسانتره 3 مورد

3-  کارخانه استحصال طلا 3 مورد

4- اسپانسر مقدماتی یک مورد

5- سایر طرح ها و برنامه های این مجموعه       

شرایط مذاکره  :

 

1- ارسال پیشنهاد یا درخواست کتبی به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2- ارایه صورت های مالی 3 سال پیش و داشتن توان مالی لازم و ثابت نمودن آن به شکل مستند و قابل استعلام برای افراد حقوقی و برای افراد حقیقی نیاز به مذاکره می باشد .

3- اعلام سرمایه گذاری مقدماتی یا سرمایه گذاری اصلی و در کدام بخش این مجموعه به عنوان مثال : در احداث کارخانه فرآوری و تولید کنسانتره طلا ، احداث کارخانه استحصال طلا ، تامین سرمایه واردات ماشین آلات ، اسپانسرینگ مقدماتی و  غیره ...

4- این مجموعه در قبول و  رد پیشنهادات مختار است

5- طرف اصلی مشارکت در امر سرمایه گذاری این مجموعه می باشد و این شرکت واسطه یا کارگذار نیست .

 تماس با ما :  

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • (+9821) 66374239 / (+98513) 7665005
  • واتساپ :  +989120933277 - تلفن همراه 09016650528

 

نمودار چرخه تعامالات از طی مراحل مقدماتی شامل تامین سرمایه تا تولید

( جهت نمودار از پائین به بالا )

  •  
  • فلو شیت پذیریش سرمایه در صنعت معادن طلا بخش خصوصی

خبر : سرمایه‌گذاری در معادن طلا جذاب شد

 

All intellectual and material rights of this site belong to the LABKHAND KHAGHAZI company ( LAKAGOLD). Any copying is subject to obtaining a written permission or mention of the company's name

Please publish modules in offcanvas position.