جهش در تولید و استخراج طلا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جهش در تولید و استخراج طلا

استخراج ، فرآوری مواد معدنی ، استحصال

تولید شمش طلا

[ia nv j,gdn , hsjovh[ xgh

گروه شرکتهای لبخند کاغذی با تجربه لازم در استخراج ، فرآوری ، و استحصال طلا ، با وجود معادن طلا و محدوده های غنی و دارای توجیه اقتصادی پلی متال شامل ، طلا ، نقره ، جیوه ، آنتیموان و ...  تولید شمش طلا به روش لیچینک  و رو بازOPE PIT  استخراج ، دپو خاک ، فرآوری ( به روش سیانوراسیون )  و استحصال کاتد طلا و نهایتا تولید شمش طلا با عیار 24 و خلوص 999 در سال جهش در تولید آماده پذیریش پیشنهادات افتصادی ، تامین سرمایه ، مشارکت ، همکاری و هر گونه روش و طرح با هدف تامین سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی واحد های تولیدی زوج ( فرآوری ، استحصال ) طلا می باشد .

جهش در تولید طلا ، جهش در تولید شمش طلا ، جهش در استخراج طلا ، جهش در فرآوری طلا ، جهش در احداث کارخانه جات طلا ، جهش در تامین سرمایه معادن طلا ، جهش در راه اندازی کارخانه طلا بخش خصوصی در معادن طلا ، جهش در معادن پلی متال ، جهش در احداث ریفاینری طلا ، جهش در احداث کارگاه های زنجیره ای تولید مصنوعات طلا ، جهش در فرآوری و استحصال طلا در بخش خصوصی ، جهش در دعوت از سرمایه گذاران خارجی و داخلی ، جهش در تامین سرمایه ، جهش در دعوت از مشارکت کنندگان بخش خصوصی .

لذا از اشخاص حقیقی و حقوقی دعوت به همکاری در جذب سرمایه های مورد نیاز ، تامین ماشین آلات ساخت ماشین های مورد نیاز در داخل کشور و همچین واردات ماشین آلات ( سگ میل ) استحصال و فرآوری ، احداث کارخانه فرآوری ، احداث کارخانه استحصال و همچنین استخراج از معدن طلا دعوت به همکاری می شود .

علاقه مندان می توانند پیشنهادات خود را مکتوب و مستند به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال یا با شماره  09120933277 تماس حاصل نمایند .

لازم به ذکر است توان مالی  پیشنهاد دهنده از شرایط اصلی مشارکت می باشد . و این ،، مهم ،، توانسجی خواهد شد . 

 

 
 
 
 
گروه شرکتای لبخند کاغذی(lakagold) کپی رایت کلیه حقوق معنوی و مادی و مدنی این سایت بدون اخذ اجازه کتبی مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد )

Please publish modules in offcanvas position.