Previous Next

احداث ریفاینری طلا در خارج از ایران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

....این مجموعه آماده پذیریش وام خارجی و احداث و اجرا در کشور وام دهنده جهت راه اندازی ریفاینری طلا با هدف جمع آوری کاتد طلا ، و کنسانتره طلا از کشورهای آفریقایی و سایر کشورها برای پالایش و تولید طلا در کشور وام دهنده و نهایتا واردات طلا به ایران می باشد . 

 

vdthkdvd xgh , \hghda'hi xgh , ;hvohki xgh hpnhe vdthdkvd , hk,hu vdhtkdvd xgh , vdthdkvd luhnk xgh , vdhtkdvd hdvhk , vdthkdvd ohv[ hc ;a,v , vdthkdvd nv [ihk , tg,adj hpnhe vdthkdvd xgh

 

 

دعوت به سرمایه گذاری در معادن طلا ، احداث ریفاینری طلا درایران

در اینجا فلوشیت پروسس احداث ریفاینری طلا به شکل خلاصه درج شده است لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن شماره 09120933277 تماس حاصل نمایئد 

با توجه به استقبال توسط سرمایه گذار خارجی برای تامین کامل سرمایه مورد نیاز جهت انجام اقدامات اولیه و استارت کار از شرکتهای سازنده و تامین کننده ماشین آلات معدنی و سایر پیشنهادات استقبال میشود و دعوت به مشارکت میشود لذا پیشنهادات خود در را به ایمیل ذیل ارسال نمائید لازم به ذکر است این مجموعه در رد و قبول پیشنهادات مختار است .

همچنین این مجموعه  قصد دارد در ایران نیز با توجه به نبود ریفاینری طلا اقدام به تامین مالی و احداث ریفاینری طلا بنماید جهت سرمایه گذاری لطفا پیشنهادات خود را واتساپ بفرمائید 09120933277

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ریفاینری طلا چیست ؟

ریفاینری طلا (Gold Refinery) یا همان پالایشگاه طلا می باشد ، اکثر معدن کاران طلا در دنیا و ایران  بعد از مرحله استخراج طلا به روشن رو باز ( Open Pit ) از کانسگ ( سنگ طلا دار ) یا پلاسر ( طلای ریز در خاک و شن طلا دار ) که اکثرا به روش سیانوراسیون است (Cyanide )، طلا را به روش لچینگ (Leching) و کربن اکتیو (Activated Carbon) استخراج می کنند  . نیاز به تصویه طلای ناخالص استخراج شده دارند که باید فلزات همراه و ناخالصی های آن جداسازی شود ، ریفاینری این وظیفه را بر عهده دارد ، بنابراین ریفاینری تصویه خانه طلا است و مواد مزاحم و فلزات همراه را جدا سازی نموده و طلا خالص می نماید همان عیار 24  و خلوص طلا را تا 999.9 به افزایش می رساند   .

روش های ریفاینری طلا :

در واقع چند روش مختلف برای تصفیه طلا وجود دارد. بسته به مقدار طلا که با آن کار می کنید و سطح خلوص مطلوب ، دو روش رایج در تصفیه طلا استفاده از حرارت ( ذوب ) درجه حرارت بالا و استفاده از مواد شیمیایی برای تصفیه طلا است.

تصفیه با حرارات ( ذوب نمودن ) یکی از قدیمی ترین روشهای تصفیه فلزات است. حتی در کتاب های مقدس تمام ادیان نیز ذکر شده ، تصفیه توسط آتش روش ترجیحی برای مقادیر بیشتر طلا است. در دوران باستان ، این شکل از تصفیه شامل یک صنعتگر بود که در کنار آتش داغ با طلای مذاب در یک کوره در حال کار بود تا ناخالصی ها یا سوراخ هایی که به بالای فلز مذاب می آمد را از بین ببرد. با رسیدن شعله های آتش بیش از 1000 درجه سانتیگراد ، این کار قطعاً یک کار خطرناک برای تصفیه طلا بود. امروزه این سنت به استثنای چند پیشرفت در زمینه ایمنی و دقت ، تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است.

روش دوم تصفیه طلا شامل استفاده از مواد شیمیایی است. از اسیدهای قوی برای حل ناخالصی های موجود در سنگ طلا استفاده می شود و پس از آن خنثی و شسته می شود و ناخالصی ها را با خود می برد. محصول حاصل یک ماده گل آلود است که تقریباً طلای خالص است (99.999٪ یا 24K). این ماده گل آلود خشک می شود تا زمانی که به صورت باقیمانده پودر در آید و سپس با مشعل یا منبع حرارت دیگر گرم می شود تا پودر طلا به ذوب طلای قابل استفاده تبدیل شود. اسیدهای مورد استفاده برای این فرآیند اسید نیتریک و اسید هیدروکلریک است.

گروه شرکتای لبخند کاغذی(lakagold) کپی رایت کلیه حقوق معنوی و مادی و مدنی این سایت بدون اخذ اجازه کتبی مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد )

Please publish modules in offcanvas position.